Wesela – Sokołów Podlaski

sala weselna Sokołów Podlaski

Wesele to uroczystość wymagająca szczególnej oprawy – od przepięknie udekorowanej sali, przez profesjonalny serwis kelnerski, aż po dodatkowe atrakcje dla gości. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom przyszłych Nowożeńców Sala Podsusze nieopodal miejscowości Sokołów Podlaski oferuje kompleksową organizację uroczystości weselnych. Wesela organizujemy zarówno pod dachem, jak i w plenerze – wpisując się tym samym w zróżnicowane oczekiwania Młodych Par oraz ich Gości.

Sala Weselna – Sokołów Podlaski

Sala Podsusze to przestrzeń zaprojektowana z myślą o organizacji bankietów oraz imprez okolicznościowych. Nasza sala weselna daje nam praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji układu stołów, dzięki czemu Wasze wymarzone wesele może mieć formułę bankietu zasiadanego przy stołach okrągłych lub tradycyjnego przyjęcia ze stołami prostokątnymi. Praktycznie w każdym wariancie układu sali jesteśmy w stanie wygospodarować miejsce na parkiet oraz scenę dla zespołu.

Wesela Plenerowe

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się wesela w plenerze. Nasz kompleks to wprost wymarzone miejsce do organizacji tego typu przyjęcia. Dysponujemy bardzo dużą i doskonale wyposażoną przestrzenią, w ramach której możemy zorganizować zarówno klasyczne przyjęcie weselne na świeżym powietrzu, jak i nieco mniej formalną imprezę połączoną z daniami z grilla. Jako jedyni w okolicy miejscowości Sokołów Podlaski możemy również zorganizować wesele w sielsko-amerykańskim stylu west z atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

Kompleksowa organizacja Wesela – Sala Weselna, Wystrój, Catering

Dbamy o zadowolenie naszych Gości. Dołożymy wszelkich starań, aby w tym Szczególnym Dniu wszystko poszło zgodnie z planem, a przebieg uroczystości nie tylko sprostał, ale i przerósł Wasze oczekiwania. Zadbamy o odpowiednie udekorowanie sali lub pleneru, smaczny catering oraz profesjonalną i przyjazną obsługę kelnerską. Nasz Zespół pozostanie do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania uroczystości, stale dbając o to, żeby niczego nie zabrakło i każdy gość był usatysfakcjonowany.

Marzycie o nieszablonowym weselu? Zorganizujemy je dla Was. Zespół Sali Weselnej Podsusze zadba o każdy szczegół. Bajkowy ślub w plenerze? To dla nas żaden problem. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Nowożeńców z terenu miejscowości Sokołów Podlaski zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą organizacji wesel oraz odwiedzenia Sali Weselnej Podsusze. Jesteśmy przekonani, że nasz kompleks Was oczaruje!